KONST / Litografier / Färglitografi 11922235
nr 1192 2235
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 15/333. Motivet: 95x60 cm
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 2 juli 2018
kl 20:11:34
25/6 09:30:34
Bengt Lindström
Läs mer om Bengt Lindström